Kayalar Düğün Salonu'nda düzenlenen törende Tin ve Karabaş ailesi, davetlileri karşıladı. Düğünde, damadın anne-babası Aynur ve Şahin Tin çifti ile gelinin anne-babası Gülsüm ve Ali Rıza Karabaş çifti; davetlilerle bir bir ilgilendi. Ankara’dan önemli isimlerin katıldığı, Denizli’de iş ve siyaset dünyasını buluşturan düğüne, yüzlerce davetli katıldı.

Denizli Barosu’nda Cinayete Kurban Giden Erdal Çam İçin Tören Düzenlendi Denizli Barosu’nda Cinayete Kurban Giden Erdal Çam İçin Tören Düzenlendi

BAKAN DAHİL 28 KİŞİ ŞAHİT OLDU

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın kıydığı nikah töreninde, çiftlerin nikah şahitliklerini Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, milletvekilleri Cahit Özkan, Nilgün Ök, TBMM KİT Komisyon Başkanı Mustafa Savaş, Sema Silkin Ün, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği, eski dönem milletvekilleri Nurcan Dalbudak, Fehmi Küpçü, Adil Çelik, Ahmet Tan, Mehmet Ali Özkan, Mehmet Yüksel, Mehmet Yüksektepe, Alim Tunç, Bilal Uçar, Mehmet Salih Erdoğan ve çiftin arkadaşları Ahmet Görkem Çetin, Teyfik Topraklılar, Mükerrem İlkan Demirel ve Dirim Yönden yaptı. Şahitler, imzalarını attıktan sonra çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

Yaptığı konuşmada mutluluğunu paylaşan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, bu özel günlerinde yanlarında olan herkese teşekkür etti. Düğünde aile fotoğrafı çekimi gerçekleşti. Davetliler, günün anısına çiftle ve aileyle fotoğraf çektirdi. Milletvekili Şahin Tin'in küçük oğlu Batuhan Tin, bir yıl önce, 10 Eylül'de, Kayalar Düğün Salonu'nda Gamze Işık ile dünya evine girmişti. Tam bir yıl sonra, 9 Eylül'de, Mehmet Çağatay Tin de dünya evine girdi.