Denizli’de eğlence sektörüne damga vuracak önemli bir restoran daha katıldı. İş insanı Serdal Polat ve Rıdvan Şimşek ortaklığında hizmete giren Piraye Restoran, muhteşem açılışıyla adeta göz doldurdu. Dekorasyonu, hizmet kalitesi, mutfağıyla ilgi çeken Piraye’nin açılışı da, muhteşem oldu. Ünlü sanatçı Niran Ünsal’ın sahne aldığı gecede, Piraye’de unutulmaz bir gece yaşandı.

Piraye 5

Piraye’nin açılışına Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, iş insanları ile çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi.

Piraye 1

 “PİRAYE DENİZLİ’MİZE HİZMET VERECEK”

Denizlili iş insanı Serdal Polat, çok mutlu olduklarını ifade ederek “Denizli’de ticaret ile uğraşıyorum. SP yapı inşaat firmasının sahibiyim. Eğlence sektörüne de adım atmak istedim. Eğlence sektöründe Denizli’ye güzel daha kaliteli hizmet verebilmek için ‘Piraye’ ismini verdiğimiz restoranımızı bugün açıyoruz. Yemeklerimiz ve çalışanlarımız ile çok iddialıyız. Yeni bir soluk kazandırdığımızı düşünüyoruz. Bütün denizli halkını bekliyoruz. Nasip olursa ilerde diğer şubelerimizi de açmayı planlıyoruz. Herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Piraye 11

HASAN BALKANAY “DENİZLİ’DE SOSYALLEŞME VE GECE HAYATI ANLAMINDA BÜYÜK BİR RENK KAZANDI”

İşletmenin reklam yüzü ve marka danışmanı Daire215 Ajans Medya Tanıtım sahibi Hasan Balkanay açılışta yaptığı konuşmada, “Denizli gastronomi ve eğlence mekanı anlamında yeni bir yer daha kazandı. İş insanı Serdal Polat ve girişimci ortağı Rıdvan Şimşek’in açtıkları Piraye açılışını da Niran Ünsal ile taçlandırdık. Tüm Denizli’ye hayırlı olsun. Kendilerine bol kazançlar ve başarılar diliyorum” dedi. Son denemde Denizli’de açılan oldukça fazla işletmelerin olduğunun altını çizen Balkanay, “Denizli’de sosyalleşme ve gece hayatı anlamında büyük bir renk kazandı. Tatlı bir rekabet oluştu. Bizler de daire 215 olarak birçoğu ile işbirliği içinde reklamlarını yönetiyoruz. Mutluyuz, Denizlimiz her anlamda her geçen gün gelişiyor. Herkese başarılar diliyorum” diye konuştu.

Piraye 6

NİRAN ÜNSAL MUHTEŞEM SESİYLE BÜYÜLEDİ

Denizli’nin Yolları Üç Kente Daha Uzanacak Denizli’nin Yolları Üç Kente Daha Uzanacak

Açılışta sahne alan ünlü sanatçı Niran Ünsal en sevilen şarkılarını davetliler için seslendirdi. Muhteşem sesiyle ünlü sanatçı, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Gece geç saatlere kadar Niran Ünsal’ın şarkılarıyla eğlenen misafirler iş insanı Serdal Polat’a teşekkür etti.

Piraye 3

Piraye 4