Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi" Açıklandı  Hedef 100 Milyar Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi" Açıklandı Hedef 100 Milyar

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından düzenlenen doğal taş sektörünün en büyük küresel buluşması Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 29. kez ziyaretçilerine kapılarını açtı. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, 17 – 20 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Marble İzmir’de yer alan Denizlili firmaları yalnız bırakmadı.

“FİRMALARIMIZI YALNIZ BIRAKMADIK”

Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarının doğaltaş sektörü için önemine değinen DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, “DTO Yönetimi olarak ihracatçı mermer ve travertencilerimiz ile makinacılarımızı Marble İzmir’de yalnız bırakmadık. 29. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'ndaki üyelerimizi ziyaret ettik. Kendilerini dinledik. Sektörümüz ve fuarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Sektördeki dünyanın en önemli ve en büyük organizasyonlardan biri olan Fuar İzmir'deki 29. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'nda stant açan üyelerimizin bu güzel organizasyonda faydalı görüşmeler gerçekleştirmelerini ve kazançlı bir yıl geçirmelerini diliyoruz.” diye konuştu.

“SEKTÖRLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Marble İzmir’de görücüye çıkan Denizli ürünlerinin büyük ilgi gördüğüne işaret eden DTO Başkanı Erdoğan, “Fuar İzmir'deki 29. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarında yer alan üyelerimiz gerek ürünleri gerekse makina ve stantlarıyla sektördeki yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Çok iyi bir hazırlıkla Denizli'mizi ve sektörlerini en güzel şekilde temsil ettiler. Biz de bu özverili çalışmaları için kendilerine teşekkür ederiz. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarındaki doğal taş ve teknolojileri yatırımcıları ile ihracatçılarını, müşterileri ile buluşturan Marbel İzmir'de Denizli’mizi en iyi şekilde temsil eden üyelerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.