Denizli’nin Çivril ilçe merkezinde bulunan Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde dün meydana gelen olayda; Y. S. isimli kadın, bir anda akan trafiğin arasına daldı. Bazı araçların önüne yatan, bazılarına da yumruk atarak küfürler savuran kadını gören vatandaşlar, polis ekiplerinden yardım istedi. Yola yatan, araçların önüne geçen ve bir kamyonun altında ezilmekten son anda kurtulan Y. S., polis ekipleri ve sürücülere zor anlar yaşattı. Polisler tarafından güçlükle gözaltına alınan kadın, ekip otosuna bindirilerek bölgeden uzaklaştırıldı.

AW051282_07

1 GÜN SONRA YENİDEN ORTAYA ÇIKTI

Y. S., bugün ise aynı bölgedeki bir iş hanının balkonunda ortaya çıktı. Soyunmaya başlayan ve kıyafetlerinin bir bölümünü çıkaran kadın, etrafta eline geçirdiği her şeyi araçlar ve yayaların üzerine fırlattı. Çevreye küfür ve hakaretler savuran kadın, zorluk çıkardığı polisler tarafından balkondan indirildi. Bu kez ambulansa alınan Y. S., tedbir amaçlı olarak hastaneye sevk edildi.

AW051282_03

İSTANBUL’DA İNTİHARA KALKIŞMIŞ

Denizli’de Jandarma Kasım Ayında Olayların Yüzde 98’ini Aydınlattı Denizli’de Jandarma Kasım Ayında Olayların Yüzde 98’ini Aydınlattı

Öte yandan, Çivril’de 2 gündür polis ekiplerine zor anlar yaşatan Y. S.'nin geçtiğimiz yıl da İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde intihar girişiminde bulundu ve olayın ardından bir süre hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.