banner610

banner609

PAÜ’de Hizmet İçi Eğitimler Tamamlandı

Pamukkale Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından 24.06.2019-12.07.2019 tarihleri arasında idari personele yönelik düzenlenen hizmet içi eğitimler tamamlandı.

EĞİTİM 17.07.2019, 11:30
PAÜ’de Hizmet İçi Eğitimler Tamamlandı
banner858
banner931

Eğitimlerin açılış programına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Personel Daire Başkanı Ramazan Oymak, daire başkanlığından yetkililer ve üniversite personeli katıldı. Eğitimin ilk gününde Prof. Dr. Abdurrahman Tanrıöğen insan ilişkileri ve eğitimi, Arş. Gör. Selver Özgür öfke kontrolü ve stresle başa çıkma, Prof. Dr. Kamil Orhan takım çalışması ve çalışma motivasyonu; ikinci gününde Doç. Dr. Yeliz Mohan Bursalı zaman yönetimi, Öğr. Gör. Yaşar Yıldırım protokol ve görgü kuralları, Prof. Dr. Sabahat Bayrak Kök etik davranış ilkeleri hakkında eğitim verdi.

Eğitim kapsamında ayrıca; öğrenci işlerinde görevli personel tarafından, genel öğrenci işleri ve azami öğrenim süresini dolduran öğrenciler hakkında; mali işlerde görevli personel tarafından, taşınır kayıt, doğrudan temin, ihale işlemleri, maaş ve yolluk hakkında; Rektörlükte görevli personel ise izinler, resmi yazışma kuralları, disiplin işleri, 657 sayılı DMK., 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu ile ilgili eğitimler verdi.

banner935
Yorumlar (0)