Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkanı Ekrem Başer, Merkezefendi için hazırladığı dev projeleriyle konuşuluyor. Özellikle Denizli’de pek çok sporseverin kanayan yarası konumundaki bir soruna merhem olacak proje büyük ilgi gördü.

BİNLERCE GÖRÜNTÜLENME YÜZLERCE BEĞENİ

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

Bu duruma dikkat çeken projesi nedeniyle kameralar karşısına geçen Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Başer, takipçileriyle paylaştığı video ile sosyal medyada viral oldu. Başer’in instagram, youtube, tiktok, facebook gibi sosyal medya sayfalarındaki o videosu, binlerce izleme aldı ve yüzlerce Denizlili tarafından beğenildi. Paylaşımların altına yapılan yorumlarla da en az proje Ekrem Başer’in videosu kadar dikkat çekiciydi.

Whatsapp Image 2024 02 26 At 15.04.26 (1)

ÖNCE BASKETBOL TOPUYLA SONRA SÖZLERİYLE 3’LÜK ATTI!

Yaklaşık 2,5 dakikalık sosyal medya paylaşımı için eşofmanlarını giyip basket sahasına inen Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in 3 sayılık basket atışı ile başlıyor. Sonra basketbol topuyla kameralara dönen Başer, “Bizim dönemimizde kurulan basketbol takımımız ne yazık ki maçlarını Pamukkale ilçesinde oynamak zorunda kalıyor. Bu duruma bir son vereceğiz ve ilçemize dünya standartlarında 3.500 kişilik bir kapalı spor salonu kazandıracağız. Yaparsak biz yaparız, yaparsak birlikte yaparız” diye bitirdi.

YORUMLARLA DESTEK VERDİLER!

Paylaşımların altına yapılan birbirinden keyifli yorumlar da dikkat çekici nitelikteydi. Ekrem Başer’in viral videosunun altına vatandaşlar “Gümbür gümbür geliyor abim…”, “Çok rahat, çok profesyonel, Merkezefendi hazır ol!..” ve “Düğün dernek dolaşarak milletin gözünü boyadılar. Bu eserleri yapmak Bi yana bunların hayali bile Bi Ornaz vadisini yapmaya yetmez. Muhammed başkana da hakkını teslim etmek lazım. Daha iyilerini de sizin yapacağınıza hiç kuşkumuz yok Başkanım” gibi yorumlarla Ekrem Başer heyecanına ortak oldu.