Merkezefedi’nin yeşil alan ve park eksikliğini gidermek ve bölgeyi modern bir yaşam alanı haline getirmek istediklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, bölgenin yeşil alanlar ve parklarla donatılacağını söyledi. Yaşam alanlarıyla modern bir Merkezefendi yaratmayı amaçladıklarını ifade eden Başer, bu anlamda eksiği olan mahalleleri bir bir tespit ettiklerininde altını çizdi.

Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

Whatsapp Görsel 2024 03 16 Saat 13.22.26 4D7B833D

“YEŞİL ALAN PROJELERİ HER YIL ARTARAK KATLANACAK”

50 mahalleye, 50 park” projesinin göreve gelir gelmez öncelikli çalışmalar içinde olduğunu söyleyen AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, “Bu projemiz; modern ve güvenli çocuk oyun grupları ile açık hava spor ünitelerinin de içinde bulunduğu parklarla yeni yaşam alanlarından oluşuyor. Ayrıca daha yeşil bir Merkezefendi oluşturabilmek amacıyla bu projeler her yıl artırılacak ve mevcut yeşil alanların bakım ve yenilenmesine hız kesmeden devam edilecek” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 16 Saat 13.22.35 Ab51Ae60