Sıcaklardan Yanarken Fırtına Uyarısı Geldi Sıcaklardan Yanarken Fırtına Uyarısı Geldi

Eğitime verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren Merkezefendi Belediyesi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşan YGS sınavı öncesinde Merkezefendi Belediyesi ve Sistem Akademi İşbirliğiyle ‘YKS Öncesi Büyük Öğrenci Buluşması’ etkinliği düzenlenecek. 12.sınıf öğrencilerinin yer alacağı etkinliğe konuşmacı olarak Mehmet Dural (Rehber Matematik), Şenol Aydın (Şenol Hoca), Erkan Ayrancı (Tarihmatik) ve Deniz Bozkurt (Deniz Hoca) katılacak.

Öğrencilere sınav motivasyonu sağlamak ve öğrencilerin sınav kaygısını yenmesi amacıyla düzenlenecek olan etkinlik, 1 Haziran Cumartesi günü saat 18.00’deMerkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

“TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ ETKİNLİĞİMİZE BEKLİYORUZ”

Öğrencilerin her zaman yanında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Öğrencilerimizin ilgiyle takip edeceği seminerde; öneriler, sınav öncesinde ve sınavda yapılması gerekenler, stres yönetimi ve motivasyonu hususlarında bilgiler verilecek. Bu önemli bilgiler öğrencilerimiz için çok kıymetli. Onların yanında olarak kaygılarına ve streslerine çözüm olmaya çalışacağız. Şimdiden tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Editör: Orhun Çoban