Pamukkale İlçesinde Dokuzkavaklar ve Karşıyaka’da esnaf ve vatandaşları dinleyen, mahalle ziyaretlerinde hemşehrilerine 28 Mayıs sonrası nasıl bir Türkiye’nin kendilerini beklediğini anlatan Gülizar Biçer Karaca; Güney ilçesinde Cindere’de ve Doğanlı Mahallelerinde ardından sarayköy’de hemşehrileriyle buluştu.

gbkkarsiyaka

“KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR”

Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı

CHP’nin TBMM’deki güçlü sesi Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, iktidar milletvekillerini eleştirdi. Sandıklarda geriye düştükleri mahallelerde vatandaşı “köylü aklı!” diyerek alaysamasının kabul edilemez olduğunu dile getiren Karaca,  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözleriyle seçim öncesi mesajını Cindere’den verdi: “Bizim anlayışımız nettir: Köylü Milletin Efendisidir.”

gbkguney

SARAYKÖY’DE MİTİNGE DÖNÜŞEN BULUŞMA Sarayköy’de

CHP İlçe Başkanı Salih Konya ve İlçe Örgütü tarafından organize edilen Millet Buluşmasına Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, Millet İttifakının bileşenleri ile birlikte katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, büyük alkış alan konuşmasında hemşehrilerine şöyle seslendi: “Sizlere bakınca, 14 Mayıs’ta 6000 oy farkla sandıklardan Kemal Kılıçdaroğlu’nu birinci çıkaran Sarayköy’ün; 28 Mayıs İkinci Tur seçiminde de 8000 oy farkla Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanımız olarak Çankaya Köşkü’ne göndereceğiz der gibi bakan bir Sarayköy görüyorum.”

OY KULLANMAYAN TÜM VATANDAŞLARIMIZ DA SANDIĞA

Oy kullanmayan vatandaşları sandığa gitmeye davet eden Karaca, “ Bu çürümüş sistemi değiştirmeye, tek adam rejimine son verip Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşkü’ne göndermeye davet ediyorum” dedi.