Balonda Nikah Kıydılar

Denizli’de yaşayan Cihad Kayaoğlu ve Elif Kesici çifti, hava taşıtı olan balonda düzenlenen nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin nikahını, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin kıydı.

GÜNDEM 02.11.2018, 10:44 02.11.2018, 10:49
banner858

Cihad Kayaoğlu ve Elif Kesici çifti birlikteliklerini evliliğe taşımaya karar verdi. Genç çiftin nikahı, eşine ender rastlanır bir yöntemle kıyıldı. Ailesi ve yakınlarıyla Pamukkale’ye gelen genç çift, beyaz cennet Pamukkale’de havalanan balona binerek, mutluluğa uçtu. Kesici ve Kayaoğlu, travertenleriyle dünyaca ünlü Pamukkale semalarında nikah heyecanı yaşadı. Balonda düzenlenen törenle hayatlarını birleştiren genç çiftin nikahını Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin kıydı.

Hayatlarını yerden yaklaşık 500 metre yükseklikte birleştiren genç çift, Pamukkale’nin eşsiz manzarasında nikahlarının kıyıldığı için mutlu olduklarını belirtti.

Çiftin nikahını kıyan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise, “Halil Cihad Kayaoğlu ve Elif Kesici çiftimizin nikah akdini Beyaz Cennet Pamukkalemizde balonda gerçekleştiriyoruz. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir