banner609

Başkan Zolan’dan DGC’ye Ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Başkan Zolan, gazeteciliğin fedakarlık gerektiren bir meslek olduğunu ifade etti.

GÜNDEM 10.01.2018, 17:35 04.07.2019, 10:48
Başkan Zolan’dan DGC’ye Ziyaret
banner930

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni (DGC) ziyaret etti. Ziyarette DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, yönetim kurulu üyeleri ve basın kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu. Boyacı, “Bilindiği gibi 10 Ocak 1961, basında çalışanların haklarına ilişkin 212 sayılı yasanın uygulanmaya başlandığı gündür. Bizler için bu önemli günde, Denizli’deki kurumların, başkanlarımızın bizlere değer vererek, ziyaret etmeleri bizleri mutlu etti. Buradan bir müjde vermek istiyorum, ilkini 2009 yılında gerçekleştirdiğimiz Kristal Horoz Ödülleri töreninin 2.’sinin gerçekleştirileceğini duyurmak istiyorum” diye ifade etti.

Başkan Osman Zolan ise, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Gerçekten çok büyük fedakarlıkla bu mesleği yürütüyorsunuz. Gazeteciler, 7 gün 24 saat esasına göre çalışarak görevlerini hakkıyla yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Kamuoyunun hızlı, sağlıklı haber alabilmesi için basının rolü çok büyüktür. Biz de sizlerle olmaya gayret ediyoruz. İnternet dünyasında çok hızlı bir haber akışı var.  Bu yüzden teknolojik değişimlere bağlı olarak gelişen koşullarda kendini yenilemekte ve çağa uygun bir yayıncılık anlayışını benimsemektedir” diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir