banner609

DENİZLİ ÇOK DAHA HIZLI BÜYÜYECEK

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesini ziyaret etti. Yeni yılda da Denizli'nin geleceğine damga vuracak yatırımları hizmete alacaklarını vurgulayan Başkan Zolan, "Denizlimiz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor" dedi.

GÜNDEM 02.01.2018, 13:17 03.07.2019, 15:14
DENİZLİ ÇOK DAHA HIZLI BÜYÜYECEK
banner858

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi'ni ziyaret etti. MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin'in karşıladığı Başkan Zolan, MÜSİAD Yönetim Kurulu'na Denizli'de yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı. Denizli merkez ve ilçelerde hayata geçirecekleri projelerin hızlı bir şekilde devam ettiğini kaydeden Başkan Osman Zolan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yeni yılda da şehrimizin geleceğine damga vuracak yatırımlarımızı hizmete alacağız. Bölgenin ve ülkemizin en güzide kentlerinden biri olan Denizlimiz, her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor."

Başkan Zolan, "Denizlimiz siz kıymetli sanayicilerimizin varlığı ve desteği ile çok daha hızlı büyümeye ve gelişmeye devam edecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef gösterdiği 2023 Türkiye’sinde de Denizli, üretimde ve ihracatta başı çeken şehirlerimizden olacağından hiç şüphem yok" dedi. MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Biltekin de toplantıya katılan Başkan Zolan'a teşekkür ederek, Denizli'de hayata geçirdikleri projelerin iş dünyasını memnun ettiğini ifade etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir