Denizli Karla Kaplanacak

Denizli’de hafif kar yağışı bugün kendini gösterse de Meteorolojinin verilerine göre kar yarın tamamen kenti etkisi altına alacak. Denizli merkez ve ilçelerinde yoğun kar yağışı yaşanacak. Soğuk havayla birlikte don uyarısı da yapıldı.

GÜNDEM 15.02.2021, 12:10 15.02.2021, 12:12
Denizli Karla Kaplanacak
banner858

Meteorolojinin geçtiğimiz günlerde duyurduğu soğuk hava ve kar yağışı Denizli’de kendisini hissettirdi. Denizli beyaza bürünürken, Salı günü il genelinde yoğun kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklıları kent merkezinde en düşük -1 derece, en yüksek 4 derece hissedilecek. İlçelerde ise hava sıcaklıkları şu şekilde; Acıpayam’da en düşük -3 derece, en yüksek 2 derece; Babadağ’da en düşük -3 derece, en yüksek 2 derece; Baklan’da en düşük -3 derece, en yüksek 1 derece; Bekilli’de en düşük -4 derece, en yüksek 2 derece; Bozkurt’ta en düşük -3 derece, en yüksek 1 derece; Buldan’da en düşük 0 derece, en yüksek 3 derece; Çal’da en düşük -3 derece, en yüksek 3 derece, Çameli’de en düşük -6 derece, en yüksek -1 derece; Çardak’ta en düşük -3 derece, en yüksek 2 derece; Çivril’de en düşük -2 derece, en yüksek 0 derece; Güney’de en düşük -2 derece, en yüksek 1 derece; Honaz’da en düşük 0 derece, en yüksek 4 derece; Kale’de en düşük -3 derece, en yüksek 0 derece; Sarayköy’de en düşük 1 derece, en yüksek 7 derece; Tavas’ta en düşük -4 derece, en yüksek 2 derece, Serinhisar’da en düşük -4 derece, en yüksek 2 derece olacak.

SICAKLIKLAR DÜŞMEYE DEVAM EDCEK

Çarşamba günü çok bulutlu bir hava etkili olacak. Hava sıcaklığı en düşük -4 derece, en yüksek 5 derece olması bekleniyor. Perşembe günü güneş yüzünü gösterecek ama soğuk hava etkili olacak. Hava sıcaklığı en düşük -5 derece, en yüksek 6 derece olacak.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir