Denizli Medyası Tek Platformda

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin Denizli Gazeteleri, İnternet Haber Siteleri, Televizyon ve Radyolarının yer aldığı Basın Keyfi adlı platformun açılışını gerçekleştirdi.

GÜNDEM 24.02.2021, 15:00
Denizli Medyası Tek Platformda
banner930

Denizli Gazeteleri, İnternet Haber Siteleri, Televizyon ve Radyoları tek platformda toplandı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın açılışını gerçekleştirdiği www.basinkeyfi.com adlı platformun açılış programına Başkan Osman Zolan’ın yanı sıra Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay, Yeni Medya Yayıncıları Derneği Başkanı Serkan Urgancı,  Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri katıldı. Vatandaşların haber alma ihtiyacı için mesai mefhumu gözetmeden görev yapan tüm gazetecilere teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bugüne dek önemli çalışmalar gerçekleştiren Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne de teşekkür etti. Başkan Osman Zolan, “Gazeteciler Cemiyeti bugüne kadar Denizli’de olan olayları halkımıza duyurma, vatandaşımızın taleplerini iletme noktasında görevini en üst seviyede ifa etmiştir. Gazeteci kardeşlerimiz de gecesini gündüzüne katarak 24 saat doğru haber, doğru bilgilendirme anlamında vatandaşımızın haber alma hakkını en üst seviyede kullanmasına olanak sağlamıştır. Denizlimizin güzelliklerini de ülke bazında aktarma anlamında çok başarılı çalışmalar yapıldı. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN ZOLAN’DAN TEŞEKKÜR

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin hazırladığı Basın Keyfi adlı platformun çok önemli bir ihtiyaca yanıt vereceğini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “İletişim habercilik artık tek kanaldan değil. Her geçen gün değişiyor, her geçen gün farklılaşıyor. Televizyonlarımız, yerel gazetelerimiz, internet sitelerimiz ve sosyal medyaları var. Baktığımız zaman vatandaşımızın habere ulaşması noktasında değişik mecralarda haber yapan gazeteci kardeşlerimiz var. Denizli’nin haberleri her site, her gazetenin kendisinde yayınlanıyor zaten ama Denizli Gazeteciler Cemiyetimizin yapmış olduğu çalışmalar çerçevesinde Denizli’de habercilik yapan her kurum, kuruluş radyosundan, gazetesine, televizyonundan internet sitesine herkesi kucaklayacak şekilde bir noktadan hepsini görebilecek hale getirmişsiniz. Adını da basın keyfi koymuşsunuz. İnşallah keyifli haberler olur. İnşallah hizmette niyetler halistir. İnsanlar Denizli ile ilgili bir şeye ulaşmak isterlerse hepsini görmek istiyorum dediklerinde basın keyfi sitesinden ulaşacaklardır. Emek veren herkese teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.  Konuşmaların ardından www.basinkeyfi.com adlı platformun açılışını Başkan Osman Zolan gerçekleştirdi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir