banner609

İKİ ALANYALI DENİZLİ’DE BULUŞTU

Türk Halk Müziğinin sevilen sanatçısı Bedia Akartürk hemşehrisi olan İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i ziyaret etti.

GÜNDEM 31.10.2017, 11:07 02.07.2019, 12:54
İKİ ALANYALI DENİZLİ’DE BULUŞTU
banner930

Samimi bir sohbet havasında geçen ikilinin konuşmasında; Denizli’nin sosyal, kültürel ve güvenlik konuları ile ortak noktaları olan Alanya’dan bahsedildi. Sohbet esnasında ünlü sanatçı Bedia Akartürk, kısa zaman sonra çıkacak olan Denizli Türküleri albümünde, kendisinin de bir Denizli türküsü seslendireceği müjdesini verdi.

Ziyaretin ilerleyen dakikalarında Mevlüt Demir tarafından kendisine hediye edilen ‘Alanya’ kitabının her bir sayfasını tek tek inceleyen Bedia Akartürk, çok detaylı ve güzel bir eser ortaya çıkarıldığını, Alanya’nın başka bir şekilde bu kadar güzel anlatılamayacağını ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür etti. Alanya’ya ait kültür sanat üzerine yoğunlaşan muhabbet sonrası ünlü sanatçı bir parantez açarak, Emniyet Teşkilatının da son zamanlarda kalitesinin görünür derecede arttığını bunun da kendisini özellikle mutlu ettiğini belirtti.

Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Bedia Akartürk’ün Denizli’ye gelip de hususi olarak kendisini ziyaret etmesinden derin bir mutluluk duyduğunu ve bununda Alanyalı’ya has bir davranış olduğunu söyledi. Demir tarafından, ünlü sanatçıya ziyaretinin anısına takdim edilen hediyelerin ardından, çekilen fotoğraf sonrası, güzel temennilerle ziyaret son buldu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir