Kızılay Gönüllülerinden Polis Ekiplerine Sürpriz

Türk Kızılay Denizli Şubesi gönüllüleri, koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasında soğuk havada görev yapan polis memurlarını unutmadı. Başkan Adem Salih Deniz, “Türk Kızılay her zaman güvenlik güçlerimizin yanındadır, yanında olmaya da devam edecektir” dedi.

GÜNDEM 18.01.2021, 11:29 18.01.2021, 11:31
Kızılay Gönüllülerinden Polis Ekiplerine Sürpriz
banner930

Koronavirüs ile mücadele kapsamında 81 ilde ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla Denizli’de de polis ekipleri denetimlerini sürdürdü. Türk Kızılay Denizli Şubesi gönüllüleri de sokağa çıkma kısıtlaması dolayısıyla sessizliğe bürünen kentte, halkın huzur ve güvenliği için sokaklarda görev yapan polis ekiplerini unutmadı.

Gönüllüler polis merkezlerini geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta da ziyaret etti. Polis ekiplerinin gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalıştığını ifade eden Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Türkiye genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları dolayısıyla polisimizin yanında olarak yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Gönüllü arkadaşlarımız, kardeşlerimizle görev başında olan polis ekiplerimize ikramlarda bulunduk. Türk Kızılay her zaman güvenlik güçlerimizin yanındadır, yanında olmaya da devam edecektir. Allah ekiplerimizden razı olsun, görevlerinde de kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir