Nilgün Ök, DTO Yönetimi İle Buluştu

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

GÜNDEM 23.10.2019, 18:21 23.10.2019, 18:25
Nilgün Ök, DTO Yönetimi İle Buluştu
banner930

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, daha önce Meclis'in olağan oturumunu ziyaret ederek fikir alışverişi ve değerlendirme yapmak üzere Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini yemeğe davet etmişti. Milletvekili Ök'ün ev sahipliğinde düzenlenen yemek büyük ilgi gördü. Samimi bir havada geçen akşam yemeğinde "Hoş geldiniz" konuşmasını yapan Ök, kendisinin de içinden geldiği bu yapıyı en iyi anlayan isimlerden biri olduğuna inandığını vurguladı. Denizli iş dünyasından gelen talep ve önerileri, her zaman önemsediğini ve elinden gelenin en iyisini yaparak karşılıksız bırakmamaya çalıştığını anlatan Ök, konuklarına elektronik çek ve bono kanunu, gümrük kanunu ve yargı reformu olmak üzere TBMM’deki son yasal düzenlemeler hakkında bilgi verdi ve son gelişmeler hakkında da kısa bir değerlendirmede bulundu.

Kendisini kırmayıp davetine katıldıkları için Başkan Uğur Erdoğan ve ekibine teşekkür eden Milletvekili Ök, “Denizli Ticaret Odası’nın içinden çıkan bir vekil olarak, 18 bin üyesiyle şehrimizin en dinamik sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ile bir arada bulunmak benim için her zaman güzel ve önemli. Sizlerle birlikte çalışırken de hep bu hissi yaşadım. Sorumluluklarını bilerek, Denizli’miz için özveri ile çalışan başkanımız Sayın Uğur Erdoğan ve siz değerli Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Şimdi de aynı sorumluluk duygusuyla, Ankara’da yine şehrimiz ve ülkemiz için güzel işler yapmaya çalışıyorum. Yanımda sizlerin olduğunu bilmek de, bana ayrı bir güç veriyor. Bildiğiniz gibi, sizlere bir telefon kadar yakınım. Benimle ilgili bir konu olduğu zaman, hiç tereddüt etmeden bana ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Zaten her fırsatta sizlerden gelen talep ve önerileri, Başkanımız Sayın Uğur ERDOĞAN ile görüşüp, değerlendiriyoruz.” dedi. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Odası yönetimindeyken, Denizli iş dünyasını temsil etmek üzere TBMM'ye giden Denizli Milletvekili Nilgün Ök'e, nazik davetinden ve yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir