Mahalli İdareler Seçimlerinde seçmenlerin sandık başına gitmesine saatler kaldı. Büyük rekabetin yaşandığı Denizli’nin en yoğun nüfuslu ilçesi Pamukkale’de Ak Parti Pamukkale Belediye Başkan adayı Halil Pekdemir iddialı olduğunu kaydetti.

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

Daha önce ilçede seçimlere katılım oranının yüzde 91 olduğunu hatırlatan Pekdemir bu seçimde de katılımın yüksek olmasını beklediğini söyledi. Seçim süreci boyunca sadece AK Partili ve MHP’li seçmenlere değil tüm siyasi partilere yönelik ikna çalışmaları yürüttüklerini kaydeden Pekdemir, projelerinin halkta karşılık bulduğunu, geri dönüşlerden memnun olduklarını dile getirdi. Vatandaşın kendilerine gösterdiği teveccüh ve ilgiye teşekkür eden Pekdemir, vatandaştan aldıkları güç ve enerjiyle seçimlerde iddialı olduklarını söyledi.

Halil Pekdemir Hayatı

SKM’DEN DEĞERLENDİRME

Pekdemir’in seçim koordinasyon merkezinden yapılan değerlendirmede ise, Pamukkale seçimlerinde Pekdemir’in en önemli avantajlarından birinin daha önce ittifak olarak seçime katılan partilerin birbirileri ile rekabet halinde olmaları gösterildi.