TFF 2.Lig Kırmızı Grup 3.hafta maçında Pazar günü deplasmanda Isparta 32 Spor’un konuğu olacak olan Denizlispor hazırlıklarını sürdürüyor. Ligin ikinci haftasında ağırladığı Karaman FK maçından beraberlikle ayrılarak ilk puanını alan Yeşil siyahlılar, Isparta deplasmanında da puan ya da puanlar hedefliyor. Karaman FK maçının özellikle son bölümünde çok iyi bir oyun ortaya koyduklarını ifade eden Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, “Maça iyi başlamadık ancak dakikalar geçtikçe toparlandık. Mağlup duruma düşmemize rağmen oyundan kopmadan mücadelemizi sürdürdük. Beraberlik golünü bulduktan sonra ise tamamen oyunun hakimi bizdik. Yaptığımız değişiklikler oyunumuzu pozitif anlamda etkiledi. Özellikle son bölümlerde ortaya koyduğumuz mücadele beni sevindirdi. Kazanmayı çok istiyorduk ancak bir puan alabildik. Karaman FK maçında taraftarlarımızın desteği çok önemliydi. Her platformda teknik ekibimize ve oyuncularımıza verdikleri destekler hem moralimizi hem de çalışma azmimizi artırıyor. Hepsine teşekkür ediyor, desteklerinin devam etmesini rica ediyorum” dedi.

Mehmet Uz; “Birlik Beraberlik İçerisinde Zaferler Yaşayacağız” Mehmet Uz; “Birlik Beraberlik İçerisinde Zaferler Yaşayacağız”

Isparta 32 Spor maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Bülent Ertuğrul, “Sezonun henüz daha başındayız. Biz, birkaç oyuncu hariç tamamı alt yapıdan gelen genç oyunculardan kurulu bir takımız. Gücümüzü ve neler yapabileceğimizi biliyoruz. Gündüzleri sahada antrenman yaparken, geceleri rakip takımların analizleri konusunda çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Takımına güvendiğini her platformda dile getirdiğini kaydeden Ertuğrul, “Oynadığımız her maç bizi biraz daha güçlendirecek, eksiklerimizi gidermemizi sağlayacak, özellikle genç oyuncularımın tecrübe kazanarak daha iyi olmasını sağlayacak. Ne olursa olsun, camia olarak sabırlı olmamız ve birlik beraberliğimizi sürdürmemiz gerekiyor. Özellikle deplasmanda alınan her puanın büyük önemi var. Uzun lig maratonunda her puan altın değerinde. Isparta deplasmanından istediğimizi alarak sahadan ayrılmak istiyoruz” dedi.