Sektör- Öğrenci Buluşma etkinliğinde, PAÜ’lü öğrencilerle Denizli Ticaret Odası YİK Üyesi Oktay Mersin, Sanayi Odası Meclis Başkanı Okan Konyalıoğlu ve DEGİAD Başkanı Hakan Urhan bir araya geldi. İİBF Dekanı Prof. Dr. Ender Coşkun, Dekan yardımcısı Prof. Dr. Abdulvahap Özcan,  öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrencinin katıldığı program İİBF A Blok Şehit Piyade Teğmen Bekir Can Kerek Konferans Salonunda düzenlendi.

Screenshot 2024 05 10 08 26 58 756 Com.whatsapp Edit

Ünlü Çocuk Kitabı Yazarı Çözüm Kolejinde Öğrencilerle Buluştu Ünlü Çocuk Kitabı Yazarı Çözüm Kolejinde Öğrencilerle Buluştu

Özel sektördeki kariyer imkânları ve kariyer planlama süreçlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiği konularının ele alındığı etkinlikte, sektörün öğrencilerden ve öğrencilerin sektörden beklentileri üzerinde duruldu. İş insanı Oktay Mersin, iş hayatında iletişim kabiliyetinin önemini aktarırken, iş insanı Okan Konyalıoğlu ise, yaşam boyu öğrenme, liderlik, inovatif düşünme gibi kavramların önemini vurguladı. Hakan Urhan’da  yaptığı konuşmada öğrencilere yurt dışında eğitim, staj gibi konuların sağlayacağı katkıların önemine değindi. İİBF Maliye Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fatih Akçay’ın moderatörlüğünde gerçekleşen ve konuşmacıların kendi tecrübelerini aktardığı söyleşide öğrenciler özel sektöre dair kariyer planlamalarına ilişkin sorulara da cevap buldu.

Screenshot 2024 05 10 08 25 33 388 Com.whatsapp Edit