Tüm Emekli Sen : “Mevcut Maaşlarla Yaşanmaz Biz Yaşamak İstiyoruz” Tüm Emekli Sen : “Mevcut Maaşlarla Yaşanmaz Biz Yaşamak İstiyoruz”

MAKSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferit Bozdemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ödemiş üye firmaların stantlarını ziyaret ederek firma temsilcileriyle bir araya geldi. Fuara, yeni işbirlikleri ve global pazarda etkin olabilme anlamında önemli fırsatlar sunarken, Denizlili firmalarında uluslararası arenada tanınırlıklarına büyük katkı sunuyor. Firma temsilcileri, kablo sektörü açısından önemli bir platform olan fuarın, yeni dönem yol haritasının belirlenmesinde önemli fayda sağladığını vurguladı.  

Whatsapp Image 2024 04 25 At 18.51.34

MAKİNACILARIN YILI OLACAK”

MAKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı, "Yönetim kurulu olarak fuara katılan ilimizden pek çok firmayı yalnız bırakmadık. MAKSİAD olarak tüm sektör temsilcilerimiz için buradayız ve makina sektörü Denizli için yükselen bir yıldız olacaktır. Sektör teknolojik  ve inovatif yeni yatırımlarla ve Denizli’yi dünyada temsil etmekle birlikte yeni istihdam alanları da oluşturmaktadır. 2024 ve 2025 yılları MAKSİAD yılı olacaktır " diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 04 25 At 18.51.33