Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen "Okulum, Mesleğim, Kariyerim" etkinliğinde DESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Rateks Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, KALDER Denizli Yönetim Kurulu Başkanı, HD Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. CEO’su Ekrem Ateş, DOSTEK Koleji öğrencileriyle buluştu.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, sanayicileri ve gençleri bir araya getirmeye devam ediyor. DOSTEK Koleji’nin geleneksel hale getirdiği "Okulum, Mesleğim, Kariyerim" etkinliğinde öğrenciler DESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Rateks Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, KALDER Denizli Yönetim Kurulu Başkanı, HD Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş. CEO’su Ekrem Ateş ile bir araya geldi.
Bölge Müdürlüğü’nün Konferans Salonu’nda düzenlenen söyleşiye; DOSTEK Danışma Kurulu Başkanı Yavuzçehre Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yavuzçehre, DOSTEK Koleji Müdürü Saadettin Dumlu, kolej öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Denizli Laiklik Platformundan Yeni Eğitim Müfredatına Tepki Denizli Laiklik Platformundan Yeni Eğitim Müfredatına Tepki

A W204392 02

“BURS VE İŞ GARANTİSİ SÖZÜ VERİYORUZ”
Düzenlenen söyleşide gençlere başarı öyküsünü anlatan, kendisinin de meslek lisesi mezunu olduğunu vurgulayarak kariyer planlamalarında neler yapmaları gerektiği hakkında önerilerde bulunan iş adamı Ekrem Ateş; “Denizli OSB Müdürlüğümüze ev sahipliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok heyecanlı bir söyleşi oldu benim için. Gençlerin gözlerindeki pırıltıyı görmek, 30 yıl öncesinde aynı sıralardan gelen birisi olarak beni çok mutlu etti. Meslek liseleri çok önemli. Günümüzde pek çok alanda yetişmiş kişi bulamıyoruz. İş dünyasının temsilcileri olarak bu konuda çok hassasız. Meslek liselerini ve çocuklarımızı önemsiyoruz. Bu kapsamda işletmelerimizde çalışan arkadaşlarımızın çocuklarını meslek liselerinde okutmaları halinde çocuklarımıza burs ve iş garantisi vereceğiz” dedi.

A W204392 01