Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Denizli’de sektör paydaşları, sanayiciler ve personellerine yönelik önemli bir seminere ev sahipliği yaptı. Tekstil Mühendisleri Odası Denizli Şubesi ve Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tekstil Mühendisliği işbirliğinde, Denizli OSB Konferans Salonu’nda  “Örme Teknolojisi ve Kumaş Hataları” konulu seminer gerçekleştirildi.

+ D S C 4085

Seminerde GrozBeckert Yuvarlak Örgü Satış Müdürü Mehmet Erdem Aktenk, GrozBeckert Yuvarlak Örgü Teknik Müdürü Atılım Kasapçopur ve GrozBeckert Çorap- Triko ve Raşel Örgü Teknik Müdürü Muhittin Kaya konuşmacı olarak yer alırken; seminerin moderatörlüğünü PAÜ Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Öğretim Üyesi Dr. Ali Serkan Soydan gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu seminerde katılımcılara bilgi ve deneyimlerini aktaran konuşmacılar merak edilen soruları da yanıtladı.

+ D S C 4063

“KUMAŞ KUSURLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI ANLATACAĞIZ”

Seminer hakkında bilgiler veren GrozBeckert Çorap- Triko ve Raşel Örgü Teknik Müdürü Muhittin Kaya; “Özellikle çorap bölümünde ve makinedeki verimliliği anlatmaya çalışacağız. Buna bağlı etkenleri ve çözüm yollarını paylaşacağız. GrozBeckert’in katkısını anlatacağız. Türko makinalarda farklı 2 tip iğneyi aktaracağız. Çözgülü örgü ile ilgili teknik bilgiler vereceğiz. Tüm örgü grupları için kumaş kusurları ve bu kusurların giderilmesindeki çözümleri katılımcılarımızla irdeleyeceğiz” dedi.

DİSGDER Yeni Yönetimi İSG Alanında Faaliyetlere Başladı DİSGDER Yeni Yönetimi İSG Alanında Faaliyetlere Başladı

 “DÜZENLEDİĞİMİZ ETKİNLİKLERE HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu ise bölge müdürlüğü olarak ev sahipliği yaptıkları etkinliklere katılım sağlayan herkese teşekkür ederek; “Denizli’deki sivil toplum kuruluşlarımız ve Pamukkale Üniversitesi ile işbirliğinde pek çok etkinliğe imza atıyoruz. Sanayicilerimize yarar sağlayacak, kentimizin gelişiminde taş üstüne bir taş daha koyacak her türlü eğitim, seminer, panel vb. etkinliklerde yer almak ve ev sahipliği yapmak bizim için bir mutluluktur. Düzenlediğimiz etkinliklere hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.