Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım” Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım”

Sarayköy'ü daha modern bir ilçeye dönüştürmek için iki dönemdir yoğun bir çalışma yürüttüklerini kaydeden Sarayköy Belediye Başkanı ve Ak Parti Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş yeni dönemde yeni yatırımların altına imza atacaklarını kaydetti. İlçeye işyerleri ve düğün salonunu bünyesinde barındıran yeni bir tesisi inşa edeceklerini belirten Özbaş, bu yeni tesisi ilçe merkezindeki itfaiye garajının olduğu alan üzerine inşa edeceklerini belirtti.

Tesiste çok sayıda iş yerinin yer alacağı ilçenin sosyal ve ticaret hayatına önemli katkı sağlayacağını ifade etti. Üst katının düğün salonu olarak tasarlanacağı tesisin modern mimarısı ve geniş alanları ile dikkat çekeceğine vurgu yaptı.

Düğün İş Yerleri̇

YENİ DÖNEMDE YENİ YATIRIMLAR

Yeni dönem için müjde niteliğinde birçok projelerinin bulunduğunu belirten Başkan Özbaş,"Düğün salonunun içerisinde, gelin odası, bebek bakım odası, mescit, mutfak, giyinme odaları, çocuk oyun alanları ile tuvaletler yer alacak. Ayrıca tesis içerisinde iş yerleri, dışında ise açık otoparkımız da bulunacak. Yeni dönemde inşallah nişan, düğün, sünnet, eğlence gibi etkinliklere hayata geçirmek istediğiniz projemiz ile ev sahipliği yapacağız. Tesis içerisinde bulunacak olan iş yerleri ile esnaflarımıza yer bulmada kolaylık sağlamış olurken hem ilçemizin ekonomisine hem de hemşehrilerimizin istihdam sağlamasına destek vermiş olacağız" dedi.