Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı

Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, bir projesinin daha ayrıntılarını kamuoyuyla paylaştı. AK Partili Pekdemir, ilçede yaşayan çiftlerin ve ailelerinin bütçelerine çok önemli bir katkı sağlayacak projeyle mutluluklarını katlayacaklarını söyledi.

“KONFORLU BİNA KUSURSUZ HİZMET”

Pamukkale'nin çeşitli mahallelerine belediye düğün salonları yapılacağını belirten Pekdemir, “Evlenmek isteyen gençler, bütçe dostu bu salonlar sayesinde düğünlerini ucuza getirecek. Ekonomik olmasının aksine konforlu bir şekilde inşa edilecek düğün salonları, kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet verecek” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 06 At 13.04.49

“PARASI OLAN DÜĞÜN YAPIYOR”

Çiftlerin ve ailelerin ekonomik olarak çok uygun olacak bu salonlarda düğünün güzelliğini rahatlıkla yaşayacağını belirten Halil Pekdemir, “Bu projemizle amacımız hali vakti yerinde olmadığı için nikahın dışında bir şey yapamayan gençlerimiz ve ailelerini mutlu etmek. Ekonomik zorluğa girmeden çiftlerimizi mutlu etmek. Onların telli duvaklı mutluluklarını eş, dost ve akrabalarıyla paylaşmalırını istiyoruz” diye konuştu.