Karamollaoğlu, ATO Kongre Merkezi'nde düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı'nda konuştu.

Seçimde ortaya konulacak tercihlerin sadece şehirlerin değil, ülkenin de geleceğini belirleyeceğini vurgulayan Karamollaoğlu, "Milli görüşçüler olarak coğrafyamızda akan kan ve dökülen gözyaşını dindirmek, bizim boynumuzun borcudur." ifadesini kullandı.

"Önce ahlak ve maneviyat" diyerek yola çıktıklarını aktaran Karamollaoğlu, hem çözüm üreten hem de bunları tatbik eden bir anlayışla hareket edeceklerinin altını çizdi.

Ak Parti İl Başkanı Güngör’den CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanına Eleştiri Ak Parti İl Başkanı Güngör’den CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanına Eleştiri

Karamollaoğlu, "Türkiye'miz ayağa kalktığı takdirde zalimlerden mutlaka hesap sorulacak, mazlumların yüzü gülecektir. Elbette her seçim önemlidir ve bu anlamda tarihi bir seçim de 31 Mart'ta yapılacaktır. Çünkü bu seçimde biz sadece belediye başkanı seçmeyeceğiz, atacağımız her bir oyla sadece yerel yönetimleri değil, Türkiye'nin yolunu istikametini belirleyeceğiz." şeklinde konuştu.

DENİZLİ'DEN 8 ADAY AÇIKLANDI

Açıklanan adaylar arasında Denizli'den 8 adayın ismine yer verildi. Buna göre, Saadet Partisi'nin Acıpayam Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldız, Babadağ Belediye Başkan adayı Ahmet Abazoğlu, Baklan Belediye Başkan adayı Fatih Candan, Bekilli Belediye Başkan adayı Bilal Osman Zeybek, Çal Belediye Başkan adayı Akın Arslanyılmaz, Çameli Belediye Başkan adayı Mevlüt Sönmez, Güney Belediye Başkan adayı  Kudret Kolbaşı, Pamukkale Belediye Başkan adayı Hakan Kaya olarak açıklandı.

Editör: Orhun Çoban