Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için ilçeye kreşler açan Şeniz Doğan, önümüzdeki 5 yıl içerisinde birçok bölgeye hitap edecek kreşleri inşa edeceklerini söyledi. Sevindik Mahallesi’ne ve Muratdede Mahallesi’ne kazandırılan kreşler ile miniklerin kaliteli eğitim alması, kadınların iş hayatına katılımının kolaylaşması ve ailelerin bütçelerine katkı sağlanıyor. 

İlçenin farklı bölgelerine yapılacak olan kreşler, çalışan ebeveynlerin çocuklarını güvenli bir şekilde bırakabilecekleri bir ortam sunacak. Uzman personel tarafından verilecek olan dersler ile çocuklar, eğitici ve eğlenceli vakit geçirme imkanı bulacak.

Şeni̇z Doğan, “Kreşler Bi̇zi̇m Gözde Projemi̇z” (1)

MERKEZEFENDİ’DE KADINLAR İŞSİZ KALMAYACAK”

Bu anlayış ile çalışmalarına devam edeceklerini belirten Doğan, “Bizim gözde projemiz kreşlerimiz. Merkezefendimize kreşler açtık. Attığımız bu yeni adımlarla ilçemizdeki ailelere daha fazla destek sağlayarak onların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak ve çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde büyümelerine katkı sağlayacağız. Merkezefendi'de eğitimde fırsat eşitliği olacak ve kadınlar işsiz kalmayacak. Bu bilinçle ilçemizde yeni kreşler açmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Pelet Üretim Merkezi İle Hem Tasarruf Sağlanacak Hem Gelir Elde Edilecek Pelet Üretim Merkezi İle Hem Tasarruf Sağlanacak Hem Gelir Elde Edilecek

Şeni̇z Doğan, “Kreşler Bi̇zi̇m Gözde Projemi̇z” (3)