Tavas Belediye Başkanı Tatık Makamına Oturdu Tavas Belediye Başkanı Tatık Makamına Oturdu

Cumhur İttifakı’nı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, projelerini açıklamaya devam ediyor. Başer’in son açıkladığı Merkez Mutfak Projesi ise gastronomiye ilgisi olanların beğenisini kazandı. Bu proje ile vatandaşlar, profesyonel şeflerden ücretsiz kurs alarak mutfakta ustalaşma imkanına sahip olacaklar. Kursu başarı ile tamamlayanlara ise sertifika verilecek.

“SERTİFİKALI KURSLAR ÖNEM TAŞIYOR”

Vatandaşların mutfaktaki becerilerini arttırmanın yanında yeni istihdam kapılarını da açmak istediklerini belirten AK Parti Merezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer,  bu projeylede, vatandaşların aldıkları sertifikalarla iş hayatına atılabilmelerini ve yeni fırsatlara doğrudan erişme imkanına sahip olabilmelerini amaçladıkları söyledi. Başer, insan gücünün değerlendirilmesinin önemi göz önüne alındığında, bu tür projelerin toplumun geneline büyük faydalar sağlayacağına da vurgu yaptı.

İSTİHDAM KAPILARINI AÇACAK PROJE

Merkezefendi’de yaşayan vatandaşlara hizmet etmek, yaşam standartlarını yükseltmek ve her bireyin potansiyelini en üst seviyede kullanmasını sağlama için projeler oluşturduklarını belirten Başer, “Merkez Mutfak Projesi, kalifiye iş gücü pazarına giriş için de yeni istihdam kapılarının açılmasına faydalı olacak bir proje olarak değerlendiriyoruz” dedi.