Denizli’nin Süper Lig’de düdük çalan hakemi Ümit Öztürk, Çallı oldu. Geçen yıl Çal’ın Peynirci Mahallesinde 20 dekar arazi satın alan Öztürk, bu yıl tarlaya ceviz dikti. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret eden Öztürk’e teşekkür eden Akcani “Ümit hocam Denizli’nin gururu. Hepimiz kendisiyle gurur duyuyoruz.  Çal’dan arazi alması ve ev yapacak olması bizleri mutlu etti. Ümit hocanın yolu açık olsun. Kendisini Şampiyonlar Ligi finallerinde görmek istiyoruz” diye konuştu.

badb31b8-eb56-48ab-ae95-b78a54fad576

“HAVASI, SUYU, TOPRAĞI HARİKA”

Denizli'de Sağlık Hizmetlerinin Genişlemesi ve İşe Alım İhtiyaçları Denizli'de Sağlık Hizmetlerinin Genişlemesi ve İşe Alım İhtiyaçları

Çal’ı çok sevdiğini ifade eden Ümit Öztürk, “Stresli bir işimiz var. Çal çok sakin ve adeta cennetten bir köşe. Ceviz bahçesine bir de yazlık ev yapacağım. Burada dinlenip, stres atacağım. Neden Çal’a geldim? Çok güzel bir yer onun için. Havası, suyu, toprağı harika... Buradan toprak aldığım için artık Çallıyım. Bundan sonra Çallı hemşehrilerim ile sık sık bir araya geleceğim” dedi.