Faber Mermer'in Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Cinkaya, . Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camii ve Külliyesi’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Şemikler Aile Mezarlığına defnedildi. Cenaze namazı öncesi Yasin Cinkaya'nın babası İbrahim Cinkaya, kayınpederi Yaşar Kabakçı ve kardeşi Yavuz Cinkaya taziyeleri kabul etti.

YASİN CİNKAYA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (1)

ÇOK SAYIDA KİŞİ KATILDI

Denizli İl Müftüsü Abdullah Pamuk tarafından kıldırılan cenaze namazına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, STK temsilcileri, çok sayıda iş insanı, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ve Cinkaya ailesinin yakınları katıldı.

Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun Gururunu Yaşıyoruz Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun Gururunu Yaşıyoruz

YASİN CİNKAYA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (5)

EŞİ VE KIZI BİR AN OLSUN AYRILMADI

Cinkaya'nın eşi ve kızının bir an olsun cenazenin bulunduğu tabutun başından ayrılmaması dikkatlerden kaçmadı.

YASİN CİNKAYA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (3)

OLAY

Evli ve 2 çocuk babası Yasin Cinkaya, 14 Aralık'ta Aydın’ın Didim ilçesindeki marinadan 'FBR' isimli teknesi ile denize açılmış ve bir daha haber alınamamıştı. Cinkaya'nın cep telefonu ile özel eşyaları teknede bulunmuş, havadan ve karadan günlerce arama kurtarma çalışmaları yapılmıştı. Denizlili iş insanının cansız bedeni 17 Aralık günü Yunanistan'ın Samos Adası Mavrikos Mykalis sahilinde bulunmuştu.

YASİN CİNKAYA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (2)

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI