Osman Zolan’dan Denizli’ye Mesaj Var Osman Zolan’dan Denizli’ye Mesaj Var

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk; Denizli’de üniversite öğrencilerine yönelik projelerini açıkladı.

Denizli’ye üniversite eğitimi almak için gelen öğrencilerin barınma sorunlarını tamamen çözeceklerini belirten Öztürk, öğrencilerin bütün taleplerini karşılayan yurtlar inşa edeceklerini ve anlaşmalı restoran ve kafelerde kullanılmak üzere “Denizli Kart” sistemini hayata geçireceklerini söyledi.

Öğrencilere toplu taşımayı ücretsiz yapacaklarını söyleyen Öztürk, “İmkânları en doğru şekilde kullanarak, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin ulaşım giderlerini belediye olarak biz üstleneceğiz. Eğitim sezonu içerisinde ve eğitim saatleri çerçevesinde okullarına ve evlerine ulaşımlarını ücretsiz olarak sağlayacağız, Denizli her yönüyle ‘Öğrenci Dostu’ bir şehir olacak” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 12.36.37 (1)

“E-SPOR ALANLARI OLUŞTURACAĞIZ”

Öztürk; öğrencilerin barınma ve ulaşım sorunlarını çözmekle kalmayacaklarını, gençlerimizin daha aktif kullanabilecekleri e-spor alanları oluşturacaklarını, meydan, park, terminal, gar gibi kentsel mekânlarda ve toplu taşıma araçlarında ücretsiz wi-fi erişimi sağlayacaklarını ve her yıl gençlik festivali düzenleyeceklerini ifade etti.