Modern bir anlayışla tasarlanmış olan Balık Hali ve Deniz Ürünleri Kompleksini en kısa zamanda Denizli Halkının hizmetine sunacaklarını söyleyen İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, “Hem hemşerilerimize hem de şehrimize gelen misafirlerimize hizmet verecek olan kompleks, temizliği, modern dizaynı ve çeşitliliğiyle dikkat çekecek. Aynı zamanda deniz ürünleri tutkunlarına kaliteli bir alışveriş ve yeme içme imkânı sunacağız” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 27 Saat 14.08.16 D82Ea565

Devir Aldıkları Borçları Binalara Astıkları Posterlerle Duyurdular Devir Aldıkları Borçları Binalara Astıkları Posterlerle Duyurdular

“GENİŞ BİR ALANDA KURULACAK”

Kompleksin geniş bir alana inşa edileceğine vurgu yapan Öztürk, kompleks içerisinde restoranların, manavların ve deniz ürünleri işletmecilerinin olacağını, haftalık olarak düzenlenen etkinlikler ve tadım günleriyle deniz ürünleri kültürünü yaygınlaştıracaklarını belirtti.

Whatsapp Görsel 2024 03 27 Saat 14.08.07 Cad27F9F

Balık Hali ve Deniz Ürünleri Kompleksinin, modern altyapısı ve hijyen standartlarıyla da öne çıkacağını belirten Öztürk, “Hemşerilerimiz, temiz ve ferah bir ortamda alışveriş yapmanın keyfini çıkaracaklar. Kompleks içerisinde bulunan restoranlarda sunulan yemeklerin hijyen ve kalite standartları sürekli olarak denetlenecek ve güvence altına alınacak. Balık Hali ve Deniz Ürünleri Kompleksi, şehrimizin deniz ürünleri kültürüne yeni bir soluk getirerek, yerel ekonomiye katkı sağlayacak” dedi.