Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen açılış programına Acıpayam Kaymakamı Ramazan Cankaloğlu, Acıpayam Belediye Başkanı Levent Yıldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Şammas Altan, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Küçükyalım, İlçe Jandarma Komutanı Semih Karakaş, Denizli Hayat Boyu Öğrenme İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yavuz Çağlar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman İzgi, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Selçuk, Siyasi Parti Temsilcileri, Kurum ve Daire Amirleri, Okul Müdürleri, sivil toplum kuruluşları, kursiyerler ve davetliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan açılış programı halk oyunları ekibinin gösterisi,program defile sunumu ve Acıpayam Halk Eğitimi Merkezi öğretmen ve kursiyerlerinden oluşan müzik grubunun dinletisi ile devam etti.

Gönül Kültürhanesi Hizmete Açıldı Gönül Kültürhanesi Hizmete Açıldı

153 FARKLI ALANDA 373 TANE KURS AÇILDI
Programın açılış konuşmasını yapan Acıpayam Halk Eğitimi Merkezi müdürü Mehmet Selçuk konuşmasında “Kurum olarak eğitim öğretim yılının açılmasından bu yana, 153 farklı alanda 373 tane kurs açmış bulunmaktayız. Açılan bu kurslarımıza 4814'ü bayan, 2993'çü de erkek olmak üzere toplam 7807 kursiyer kayıt yaptırmıştır. Bugün itibariyle spor ve kişisel gelişim kurslarımızın dışındaki kurslarımızın çoğunda ürün satışı yapılmakta ve kursiyerlerimiz aile bütçelerine makul seviyede bir katkı sağlamaktadırlar. Ayrıca iki tane döner sermaye işletmemiz de kadın istihdamı sağlamada önemli başarılara imza atmaktadır. Asıl hedefimiz mesleki kursların sayısını artırarak her bir kursumuzun birer üretim merkezi olmasını sağlamaktır.'' dedi.

Editör: Orhun Çoban