Çavuşoğlu Mülteci Sorununa Dikkati Çekti: “Çok İnce Bir Çizgide Duruyoruz” Çavuşoğlu Mülteci Sorununa Dikkati Çekti: “Çok İnce Bir Çizgide Duruyoruz”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel düzenlediği kutlama programlarına devam ediyor. Katipoğlu Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Kadın Meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı. 100. yıl coşkusunun doyasıya yaşandığı programda ilk olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Ahmet Algün, kahramanlık türküleri seslendirdi. Daha sonra Başkan Osman Zolan’ı Türk bayrakları ile karşılayan kadınlar hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı söyledi. Burada davetlilere seslenen Başkan Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak Cumhuriyet’in 100. Yılını güçlü bir şekilde kutladıklarını ifade ederek, davetlerine icabet eden kadınlara teşekkür etti.

Cumhuriyet

BAŞKAN ZOLAN: BİRLİKTE BAŞARDIK

Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlar, çocuklar ve kente yönelik pek çok projeyi birer birer yerine getirerek hizmete aldıklarını belirten Başkan Zolan, “Denizli’mizi gerçekten bugün parmakla gösterilen bir noktaya getirdik. Sadece benim çalışmam değil, esas olan sizlerin desteğiyle bu çalışmaları yapmış olmamız. Denizli’mizde taş üstüne taş konduysa, birçok güzellikler yapıldıysa Allah’ın izniyle birlikte başardık. Bundan sonra yine bir ve beraber olarak Denizli’mizi daha ileriye ve güzele götürmek için gayret sarf edeceğiz. Birlikte olduğumuz sürece aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef yoktur.”

Cumhuriyet3