İlçede hayata geçirdiği yatırımlar, sosyal belediyecilik çalışmaları ile her kesimden vatandaşın takdirini toplayan Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, seçim çalışmaları kapsamında ilçede adeta mekik dokuyor.

Türkiye’nin En Genç Belediye Başkanı 22 Yaşında Türkiye’nin En Genç Belediye Başkanı 22 Yaşında

Tavas Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, AK Parti Tavas İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile Kızılcabölük Mahallesindeki esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların ilgi ve sevgiyle karşıladığı İnamlık, ‘’Bugüne kadar hemşehrilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda Kızılcabölük Mahallemizi birçok hizmetle buluşturarak, vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olduk.

Whatsapp Image 2024 03 01 At 12.05.02 (1)

Cazibesi ve marka değeri her geçen gün artan ilçemizi yönetirken esnaflarımız ve vatandaşlarımızla yaptığımız istişareleri çok kıymetli buluyoruz. Ziyaretlerimizde ilçemizdeki gelişmeleri, belediyemizin hizmetlerini ve projelerimizi tek tek hemşehrilerimizle paylaşıyor, taleplerini dinliyoruz. Yaptığımız çalışmaları da yine halkımızın ve esnafımızın taleplerine göre gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp Image 2024 03 01 At 12.05.02

Hep birlikte el ele vererek daha güzel ve yaşanabilir Tavas için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz. Şehir ekonomisinin bel kemiği olan esnafımız bizim için çok değerli. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.