Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, projeleriyle ve efendi, mütevazi kişiliğiyle büyük beğeni topluyor. Mahalle buluşmalarından iftarlara, sokak gezilerinden ev toplantılarına kadar har alanda vatandaşla kucaklaşan, projelerini anlatan Başer’e ilgi ise büyük.

Seçimlere 2 aydan az bir süre kala adaylığı duyurulan Başer, bu çok kısa sürede Merkezfendi’deki onbinlerce seçmene dokunmayı da başardı.  Başer’in yaptığı ev ziyaretlerinde odayı dolduran seçmen, iftar yemeklerinde kendisini bir saniye bile boş bırakmıyor, mahalle buluşmaları miting havasında geçiyor.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 12.55.17 Pm (4)

“HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ İLE HİZMET DESTANI YAZACAĞIZ”

Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı

Cumhur İttifakı’nın Ak Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, vatandaşların teveccühü, projelerine olan ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Halkımızın teveccühü ile 1 Nisan sabahı Merkezefendi’nin hak ettiği yatırımları bir bir hayata geçirmek için çalışmalara başlayacağız. Projelerimizle, hayata geçireceğimiz yatırımlarla ilçemizde AK Partili Belediyeciliğe kaldığı yerden, hizmet destanları yazarak devam edeceğiz” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 12.55.17 Pm