Merkezefendi Belediyesi tarafından çocukların rahat, temiz ve güvenli parklarda koşup oynayabilmesi için Servergazi Mahallesi’ne kazandırılan, tamamı metal, plastik, cam gibi atık malzemelerin yeniden değerlendirilmesiyle oluşturulan Geri Dönüşüm Parkı, ziyaretçilerini bekliyor.

GERİ DÖNÜŞÜM PARKI ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR (4)

YKS’ye Giren Öğrencilerin Velilerini Merkezefendi Belediyesi Serinletti YKS’ye Giren Öğrencilerin Velilerini Merkezefendi Belediyesi Serinletti

Gerçekleştirdiği çalışmalarla ilçenin çehresini değiştiren Merkezefendi Belediyesi, çocukların ve ailelerinin keyifli ve güvenli vakit geçirmeleri adına tematik parklar başta olmak üzere ilçeye birçok park kazandırdı.

GERİ DÖNÜŞÜM PARKI ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR (1)

“MERKEZEFENDİ SİZİN GÜLÜŞLERİNİZLE GÜZEL”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemize birbirinden güzel birçok park kazandırdık. Çocuklarımızın rahat, temiz, güvenli ve yeşillikler içinde rahatça oyun oynayabilmeleri için yaptık. Çocuklar Geri Dönüşüm Parkında, atıkların dönüşümüyle yapılan bambaşka bir dünyayı keşfediyor. Parklarımızı çocuklarımıza emanet ettik. Gönüllerince eğlensinler ve oynasınlar. Hepinizi, çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirebileceği Geri Dönüşüm Parkımıza bekliyoruz” dedi.

GERİ DÖNÜŞÜM PARKI ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR (5)

Editör: Haydar Buğra Tokmak