Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, girişimleriyle hayata geçen, ilçe istihdam ve ekonomisine önemli katkı sağlayan Deniz Tekstil işletmesini Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte ziyaret etti. Çalışanlarla hoş sohbette bulunan başkanlar, çalışanlara kolaylıklar diledi.

I M G 8251

 “İLÇEMİZ İÇİN ÖNEMLİ BİR YATIRIM”

İlçede istihdama, üretime, ilçe ekonomisine Deniz Tekstilin önemli katkısı olduğunu belirten Başkan İnamlık, "Böylesi önemli bir yatırımı, ilçemize kazandırdığımız için çok mutluyum. Büyük emek verdik.  İlçemizde hayata geçen bu işletme, hem istihdam hem de ekonomik büyüme açısından kritik bir rol üstleniyor. İlçemizin gelişmesi, kalkınması ve vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi adına hemşehrilerimizden aldığımız destekle hizmetlerimiz artarak devam edecek. Yeni dönemde vatandaşlarımız için yeni iş olanaklarını sağlayan projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Tavas’ımızı her alanda ileriye taşımak, yaptığımız hizmetlerle birlikte hemşehrilerimizin yüzlerini güldürüp hayır dualarını almak bizim için çok değerli” dedi.

I M G 8252

“EMEĞİNİZ ÇOK DEĞERLİ”

 ​Ziyaret sırasında işletme çalışanlarıyla bir araya gelerek teşekkürlerini ileten Başkan İnamlık, "ilçemizde üretim yapan bu işletmede emek veren herkese minnettarız. Emeğiniz çok değerli. Bu heyecanla Tavas'ı daha da ileriye taşımak için sizlerin destekleri ile hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

I M G 8249