Pamukkale'de seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ak Partili Halil Pekdemir, sosyal belediyecilik projeleriyle de öne çıkıyor. İlçede kendi döneminde belediyenin tüm mahallelere eşit ve adil bir şekilde hizmet götüreceğini, fırsat eşitsizliğinin ortadan kaldırılması için pek çok çalışmayı toplumun farklı kesimleriyle iş birliği içinde yürüteceğini sık sık dillendiren Pekdemir'in bu kapsamdaki projelerinden biri de Halk Ekmek oldu.

“VATANDAŞ UYGUN FİYATLA EKMEK ALACAK”

Şeref Arpacı : “Daha Başlamadan Halkın Cebine El Uzatıldı” Şeref Arpacı : “Daha Başlamadan Halkın Cebine El Uzatıldı”

Vatandaşın her daim yanında olacaklarını belirten Pekdemir; “Pamukkale Belediyesi bünyesinde kurulacak Halk Ekmek İşletmesi hem üreticiler hem de gıda sektörüyle birlikte çalışarak ucuza ekmek üretecek. Kentin özellikle dar gelirli bölgelerinde kurulacak satış merkezleri sayesinde maddi imkânı kısıtlı olan ilçe sakinlerine uygun ekmek satacak olan Halk Ekmek İşletmesi, bünyesinde çalıştıracağı personel sayesinde istihdam yaratacak” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 05 Saat 13.20.31 D996Cc9D

“HER ŞEY PAMUKKALE’MİZ İÇİN”

Başkan Adayı Pekdemir, "Esnaf ve üretici kardeşlerimizle birlikte onları asla mağdur etmeyecek bir sistem ortaya koyacağız. Halk Ekmek ilçedeki alım gücü düşük insanımızın uygun fiyata ekmek alması için çalışacak. Sosyal belediyecilik konusunda elimizden geldiğince etkin çalışacağız. Bunu hep birlikte 31 Mart'tan sonra göreceğiz." diye konuştu

Editör: Haydar Buğra Tokmak