banner609

Denizli MHP İlçe Seçimlerini Tamamladı

Kongre sürecini sürdüren Denizli MHP Teşkilatı, ilçe kongrelerini tamamlayarak başkan ve yönetimleri belirledi. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, şenlik, bayram havasında tüm ilçe kongrelerini tamamladıklarını belirterek, güçlenerek kongre sürecini sürdürdüklerini söyledi. Birtürk, il kongresinin ise Ekim sonu, Kasım ayı başı gerçekleşeceğini duyurdu.

SİYASET 17.09.2020, 13:54 Kahraman Kahraman
Denizli MHP İlçe Seçimlerini Tamamladı
banner858

İlk olarak Pamukkale İlçe kongresiyle sandığa giden MHP Denizli Teşkilatı, Çal kongresiyle de 19 ilçede kongrelerini tamamladı. Kongrelerde başkan ve yönetimleri belirleyen Denizli MHP, il kongresine kilitlendi. Yapılan seçimlerde ilçe başkanları şu isimlerden oluştu, “Pamukkale Mehmet Ali Yılmaz, Merkezefendi Mehmet Altıntaş, Acıpayam Günbay İlhan, Çameli Murat Genç, Güney Hakan Ertekin, Babadağ Seyit Karademir, Tavas Cahit Kocayiğit, Bozkurt Harin Reşit Kuşçu, Sarayköy Ali İhsan Seçkin, Buldan Ahmet Özeşmen, Beyağaç Yaşar Akakça, Honaz Hüseyin Buran, Çardak Ali Yaşar Karaüzüm, Kale Yusuf Yarımca, Bekilli Gürhan Şenkaya, Baklan Mehmet Aydoğdu, Çivril Gürbüz Çiftçi, Serinhisar Hakan Ertuğrul, Çal Ali Çiftçi.”

“GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bayram havasında, birlik beraberlik içinde bir kongre süreci geçirdiklerini belirten MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, ‘İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik; Kazanan Türkiye Olacak’ sloganıyla Denizli’de ilçe kongrelerini tamamladıklarını söyledi. Kongrelerden güçlenerek çıktıklarını belirten Birtürk, İl kongresinin ise Ekim sonu veya Kasım başı gibi gerçekleşeceğini söyledi. Türkiye Cumhuriyetinin tarihe geçen bir mücadele içinde olduğunu belirten Birtürk, “Suriye sınırımızı güvenlik altına almak, mazlum halka terör guruplarınca yaşatılan insanlık dramına son vermek için ordumuz, Mehmetçiğimiz görev başında. Yine Türkiye, Doğu Akdeniz'deki hak ve hukukunu sonuna kadar savunacağını net bir şekilde bütün dünyaya gösteriyor. Ülkemize karşı şer ittifakların kurulması sonucu değiştirmeyecektir. Türkiye'nin bu haklı mücadelesi sadece kendisi için değil, bölgenin ve dünyanın selameti, huzuru ve geleceği içinde hayati önem taşımaktadır. 2023 lider ülke Türkiye hedefini gerçekleştirebilmek için Milliyetçi Hareket Partisi Kadroları olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bu kongrelerle Denizli’de ilçe kongrelerini tamamlamış bulunmaktayız. Bu kongrelerimizin ülkemize, milletimize, ilimize, camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir