Pamukkale'nin Şifresini Verdi

Cumhur İttifakının AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, yeni dönemde gerçekleştirecekleri projeleri "Yepyeni Bir Pamukkale için, Tabi Ki Avni Örki" sloganıyla kamuoyuna duyurdu. "Denizlimizin göz bebeği Pamukkale ilçemiz için büyük hedeflerle yepyeni bir hizmet yolculuğuna başlıyoruz" diyen Başkan Adayı Örki'nin 9 başlıkta açıkladığı projeleri büyük ses getirdi.

SİYASET 07.03.2019, 18:29
Pamukkale'nin Şifresini Verdi

Cumhur İttifakı'nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, yeni dönemde gerçekleştirecekleri projelerin tanıtım toplantısını "Yepyeni Bir Pamukkale için, Tabi Ki Avni Örki" sloganıyla gerçekleştirdi. Anemon Otel'de düzenlenen toplantıya AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, eşi Nur Örki, anne ve babası Aliye-Mehmet Örki, MHP MYK Üyesi Gülay Özcan, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, BBP Denizli İl Başkanı İlhami Çiçek, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, ilçe belediye başkanları, Cumhur İttifakı'nın AK Partili ve MHP'li belediye başkan adayları ve meclis üyesi adayları, partililer, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş ve siyaset dünyası ile sevenleri katıldı.

"PAMUKKALE İLÇEMİZ BENİM İÇİN ANA KUCAĞI, BABA OCAĞI..."

Selamlama konuşmalarının ardından projelerini anlatmak için sahneye çıkan Başkan Adayı Örki, "Aşkımız, sevdamız dediğimiz Pamukkalemizin yürekli insanları, hoşgeldiniz sefalar getirdiniz" dedi. Projelerini Regaip Kandili'nde açıklamanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Örki, "Denizlimizin gözbebeği Pamukkale ilçemiz benim için ana kucağı, baba ocağı... Beni geleceğe hazırlayan, anam babam yurt dışındayken bana analık-babalık yapan büyüklerimizin yaşadığı Pamukkale. Rabbim nasip etti Pamukkale'ye hizmetkar olmak için yollara düştük, Cumhur İttifakının adayı olarak yola çıktık" dedi. Cumhur İttifakının mimarı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'den "Allah razı olsun" diyen Örki, "Çıktığımız bu yolculukta en büyük gücümüz sizlerin destek ve duası. Pamukkale İlçemiz hakikaten Allah'ın bir lütfu. Pamukkale travertenleri dünyanın gözbebeği, hemen yanı başımızdaki Karahayıt'ın şifalı kırmızı suyu. Bizim ilçemiz; turizmde dünyada nam yapmış, tarımda Denizli'nin lokomotifi, üniversitemiz eğitim alanında ülkemizin göz bebeği, kültürel ve doğal muhteşem güzelliklerimiz var" dedi.

"İLK İŞİMİZ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ"

Örki, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Biz projelerimizi düşünürken Pamukkalemizin öne çıkan özelliklerini göz önünde bulundurduk. Birçok yerde dolaştık, göreve geldiğimiz her makamda her yeri karış karış dolaştık. Şimdiden sonra da yapacağımız çalışmalarla sizlerin yüzünü güldüreceğiz. İnsanlarımızın yüzünü güldürecek projelerimizle sizlerin yanında olacağız. Birinci sıradaki işimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi 'gönül belediyeciliği' olacak. Enerjik ve dinamik bir şekilde sizlerin hizmetinde olacağız." Örki'nin ses getiren 9 başlıkta sıraladığı projeleri şöyle:

PAMUKKALE VİZYON PROJELER

GENÇLİK MERKEZİ

KAPALI SPOR SALONU

EĞİTİME BÜYÜK KATKI

AMATÖR SPORLAR KOMPLEKSİ

ALZHEIMER GÜNDÜZ BAKIM EVİ

SU OYUNLARI PARKI

MİNİA PAMUKKALE

2 ADET KATLI OTOPARK

AT ÇİFTLİKLERİ

15 ADET KAPALI PAZARYERİ

DÜĞÜN SALONLARI

KAPALI YÜZME HAVUZU VE SPOR KOMPLEKSLERİ

EĞİTİM PROJELERİ

10 ADET ÇOCUK KREŞİ

TEKNOLOJİ VE UZAY PARKI

ANAOKULLARI

TRAFİK EĞİTİM PARKI

KODLAMA VE ROBOTİK EĞİTİM PORTALI

ÜCRETSİZ EĞİTİM GEZİLERİ

ÇOCUK MECLİSLERİ VE KATILIM MERKEZLERİ

TURİZM PROJELERİ

TERMAL SAĞLIK TURİZMİNE TAM DESTEK

KAMP VE KARAVAN TURİZMİNİN YENİ MERKEZİ

PAMUKKALE’YE YAMAÇ PARAŞÜTÜ PİSTİ

BALON TURİZMİ

PAMUKKALE - KARAHAYIT İNFORMASYON MERKEZİ

ÜCRETSİZ MÜZE GEZİLERİ

ULUSAL VE ULUSLARARASI FUARLARA TAM DESTEK

ATV GÜZERGAHLARI VE SAFARİ TURLARI

YAŞAM PROJELERİ

TAZİYE EVLERİ

MAHALLE KONAKLARI

ÇAY - ÇORBA VE ÇAMAŞIRHANE MERKEZİ (3Ç)

YAŞLILARIMIZ İÇİN SOSYAL YAŞAM MERKEZLERİ

UYUŞTURUCU İLE ETKİN MÜCADELE

ÇOCUK SOKAKLARI

ENGELLİ KOORDİNASYON MERKEZİ

KONUŞAN BASTON

GLUTENSİZ KAFE

YENİ NESİL BELEDİYECİLİK

KÜLTÜR SANAT PROJELERİ

AÇIK HAVA SİNEMALARI

PAMUKKALE KÜLTÜR VE TURİZM FESTİVALİ

SANAT PARKLARI

PAMUKKALE ORKESTRASI

KÜLTÜR GEZİLERİ

YEŞİLYEŞİL ALAN / ÇEVRE PROJELERİ

BOTANİK PARK

ENGELSİZ PARKLAR

TERTEMİZ BİR PAMUKKALE

HER MAHALLEYE PARK

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM TESİSİ

KEDİ - KÖPEK EVLERİ VE SU PINARLARI

EKONOMİ PROJELERİ

YÖRESEL ÜRÜNLER SATIŞ PAZARI

MARKA VE AR-GE ÇALIŞMALARI

20 FARKLI BRANŞTA MESLEK EDİNDİRME KURSLARI

TARIM, TİCARET VE TURiZM KONSEYİ

6 FARKLI DİLDE YABANCI DİL KURSU

TURİST REHBERLİĞİ KURSLARI

KENT KİMLİĞİ PROJELERİ

ÖRNEK ÜST YAPI ÇALIŞMALARI

TARİHİ VE TURİSTİK SOKAK PLANLAMALARI

KARAHAYIT KENT MEYDANI DÜZENLEMESİ

KARAHAYIT KIRMIZI SU DÜZENLEMESİ

TARİHİ YAPILARIN RESTORASYONU

KARAHAYIT - PAMUKKALE SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMASI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

SPOR PROJELERİ

100 ADET SPOR SAHASI

ENGELSİZ YÜZME HAVUZLARI

KOŞU VE BiSiKLET YOLLARI

BMX - BİSİKLET SPORLARI PARKI

20 BİN ÇOCUĞA ÜCRETSİZ SPOR KURSU

10 BİN BAYANA ÜCRETSİZ SPOR KURSU

“CUMHUR İTTİFAKI BİR VE BERABER”

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Pamukkale için çok güzel bir gün olduğunu belirterek, "Değerli Başkanımız Avni Örki daha güzel, daha müreffeh bir Pamukkale için projelerini açıklayacak. İnşallah daha güzel yarınlara birlikte kavuşuruz. Cumhur İttifakı olarak bugün burada sizlerle birlikteyiz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolculukta rabbim birliğimizi beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin" dedi.  MPH Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit ise, yüce Türk milletinin son 2 seçimde çok doğru kararlara imza attığını belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Türkiye'nin refahı ve bekası için el ele verdiğini söyledi, Cumhur İttifakının tüm adaylarına başarılar diledi. BBP Denizli İl Başkanı İlhami Çiçek de, Cumhur ittifakının başarıya ulaşması için canı gönülden çalışacaklarına söz vererek, Pamukkale, Merkezefendi ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayları ile birlikte olduklarını ifade etti.

PAMUKKALE'NİN DÜĞÜNÜ

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, "Ak yürekliler ile bozkurtların beraberliği böyle oluyor" diyerek başladığı sözlerine şöyle devam etti: "Yıllardır özlemini çektiğimiz bu. AK Parti ve MHP mensupları bir olduk beraber olduk. Tüm kardeşlerimizle, adaylarımızla adım adım bıkmadan usanmadan geziyoruz. Bu birliktelik yerine oturmuş. Denizli'de hedefimiz 20'de 20 yapmak. Bunu da başaracağız inşallah. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi. AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ise, "Bugün yine düğünümüz var. Bu coşku çok güzel. 31 Mart akşamında yaşayacağımız zaferin ayak seslerini bu salonda duyuyoruz. Avni Örki Başkanımın Hüseyin Gürlesin Başkanımdan alacağı hizmet bayrağını çok daha yukarılara taşıyacağına gönülden inanıyorum. Açıklayacağı projelerle de yeni destanlar yazacağına yürekten inanıyorum" diye konuştu.

"HER GÜN TAŞ ÜZERİNE TAŞ KOYUYORUZ"

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Şükürler olsun, geriye dönüp baktığımızda Denizlimizde ortaya koyduğumuz çok eser var. Her gün taş üzerine taş koyuyoruz, dertlere derman oluyoruz" dedi. Türkiye'de gönül belediyeciliğinin 1994 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla başladığını belirten Başkan Zolan, "Cumhurbaşkanımız o zaman hizmetkarlığın, belediyeciliğin ne olduğunu tüm Türkiye'ye gösterdi. 2004 yılında ise aynı belediyecilik anlayışı Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci döneminde Denizli'de başladı. 2011 yılında ise bu görevi bizler devraldık. Bu hizmet kervanında çok şükür bir ve beraber Denizlimize güzellikler kattık, inşallah vatandaşlarımızın teveccühü ile katmaya da devam edeceğiz" dedi.

"BAŞKANIMIZ OSMAN ZOLAN'IN BU ŞEHRİN MR'INI ÇEKMİŞ DURUMDA"

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, seçim sürecinin başarılarla geçmesini temenni ederek, bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı Pamukkale Belediye Başkanı Gürlesin'e teşekkür etti. Avni Örki'nin hizmet bayrağını en ileriye taşıyacağına inancının tam olduğunu ifade eden Ök,  "Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan bu şehrin MR'ını çekmiş durumda. Denizli'nin nerede neye ihtiyacı var bunu biliyor. Bu bildiklerini tüm ilçe belediye başkan adaylarımızla paylaştı. Pamukkale'de de yepyeni bir dönem başlayacak inşallah" dedi.

"CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ÖĞRENCİLERİYİZ"

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, "Allah mahcup etmesin tüm adaylarımızı başarılı kılsın. Heyecanlıyız birazdan projeleri göreceğiz. İnşallah bizim hayata geçirdiğimiz projeleri muhalefet de görür. Denizli'ye dokunduğumuz her yatırımda, projede bizleri de anıp, 'Allah razı olsun' desinler. Kötü söz söyleyip kem gözle bakmasınlar" dedi. Hizmetlerin anlatmakla bitmediğini vurgulayan Tin, "Çünkü biz 1994 yılında İstanbul'u çöpten, çamurdan, susuzluktan kurtaran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öğrencileriyiz" dedi.

"ASLA BAŞARAMAYACAKLAR"

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Cumhur İttifakı, Çanakkale ruhudur, Dumlupınar ruhudur" diyerek başladığı sözlerine şöyle devam etti: "Türkiye düşmanları, ezelden beri bu aziz milleti, Türkistan coğrafyasını kan ve gözyaşına boğmak isteyenler şimdiden ellerini ovuşturuyor, 'Acaba bu ittifakta bir kavga çıkarabilir miyiz?' diye uğraşıyorlar, asla başaramayacaklar."  Cumhur İttifakı'nın Denizli'de ve Türkiye'de zafere ulaşacağını vurgulayan Özkan, "31 Mart gecesi Çınar'da zeybek oynamaya var mıyız? İnşallah Nihat Zeybekci Bakanımız İzmir'de zeybek oynarken, biz de dizlerimizi kıra kıra Denizli'de Tavas zeybeği oynayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.  

banner250
Yorumlar (0)
banner353
31°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 03 Ağustos 2020
İmsak 04:27
Güneş 06:02
Öğle 13:15
İkindi 17:04
Akşam 20:18
Yatsı 21:46
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 34 69
2. Trabzonspor 34 65
3. Beşiktaş 34 62
4. Sivasspor 34 60
5. Alanyaspor 34 57
6. Galatasaray 34 56
7. Fenerbahçe 34 53
8. Gaziantep FK 34 46
9. Antalyaspor 34 45
10. Kasımpaşa 34 43
11. Göztepe 34 42
12. Gençlerbirliği 34 36
13. Konyaspor 34 36
14. Denizlispor 34 35
15. Çaykur Rizespor 34 35
16. Malatyaspor 34 32
17. Kayserispor 34 32
18. Ankaragücü 34 32
Takımlar O P
1. Hatayspor 34 66
2. Erzurum BB 34 62
3. Adana Demirspor 34 61
4. Akhisar Bld.Spor 34 57
5. Fatih Karagümrük 34 56
6. Bursaspor 34 56
7. Altay 34 54
8. Keçiörengücü 34 50
9. Menemen Belediyespor 34 44
10. Giresunspor 34 44
11. Ümraniye 34 44
12. İstanbulspor 34 40
13. Balıkesirspor 34 38
14. Altınordu 34 37
15. Boluspor 34 33
16. Osmanlıspor 34 30
17. Adanaspor 34 21
18. Eskişehirspor 34 12
Takımlar O P
1. Liverpool 38 99
2. Man City 38 81
3. M. United 38 66
4. Chelsea 38 66
5. Leicester City 38 62
6. Tottenham 38 59
7. Wolverhampton 38 59
8. Arsenal 38 56
9. Sheffield United 38 54
10. Burnley 38 54
11. Southampton 38 52
12. Everton 38 49
13. Newcastle 38 44
14. Crystal Palace 38 43
15. Brighton 38 41
16. West Ham 38 39
17. Aston Villa 38 35
18. Bournemouth 38 34
19. Watford 38 34
20. Norwich City 38 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 87
2. Barcelona 38 82
3. Atletico Madrid 38 70
4. Sevilla 38 70
5. Villarreal 38 60
6. Real Sociedad 38 56
7. Granada 38 56
8. Getafe 38 54
9. Valencia 38 53
10. Osasuna 38 52
11. Athletic Bilbao 38 51
12. Levante 38 49
13. Real Valladolid 38 42
14. Eibar 38 42
15. Real Betis 38 41
16. Deportivo Alaves 38 39
17. Celta de Vigo 38 37
18. Leganés 38 36
19. Mallorca 38 33
20. Espanyol 38 25
Denizli aktüel sitemiz ; denizli haber , denizli son dakika haber , denizli güncel haber kelimelerinde google arama motorunda yer almaktadır.