banner610

banner609

Sevil Aktaş, Cepsiz Ceketle Geliyor

“31 Martta cepsiz ceketliler iş başına” sloganını kendine şiar edinen Saadet Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Sevil Aktaş, yapmış olduğu mahalle ziyaretlerinde ”Cepsiz ceketlerle belediyelerimizi yöneteceğiz ve bizim değil vatandaşlarımızın cepleri dolacak” dedi.

SİYASET 17.03.2019, 18:53 17.03.2019, 18:54
Sevil Aktaş, Cepsiz Ceketle Geliyor
banner858
banner931

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine ittifaksız olarak tek başına giren Saadet Partisi’nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı Sevil Aktaş, yapmış olduğu mahalle ziyaretleriyle vatandaşların gönüllerine girmeye devam ediyor. Her gittiği yerde ilgiyle karşılanan Aktaş, vatandaşlara özelikle belediyecilikte cepsiz ceket sisteminin yürütüleceğini anlatıyor. 31 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmalarına Kayhan Mahallesinde devam eden Aktaş, “'31 Mart’ta cepsiz ceketliler iş başına” dedi.

“BİZİM DEĞİL VATANDAŞIMIZIN CEBİ DOLACAK”

Vatandaşlara ve belediye personellerine seslenen Aktaş, “Bize emanet edilen mali imkan ve mülke, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Hizmette, atamada partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız. Mevcutta bulunan belediye personellerini işten çıkarıp yerine kendi adamlarımızı işe almayacağız. İşi layıkıyla yapan belediye personelleriyle yolumuza devam edeceğiz. İşe alımlarda partizanlık yaparak adam kayırmacılığı yapmayacağız. Şeffaf belediyecilik anlayışıyla yapılan tüm hizmetlerin bedelleri vatandaşlarımızla paylaşılacak bizim değil vatandaşlarımızın cepleri dolacak. İhaleler parayla satılmayacak hak edene hak ettiği ihale makul fiyatlarla verilecek. Vatandaşlarımızdan gizli kapaklı işler çevirmeyeceğiz hizmet yapmadan önce halkımıza soracağız israftan kaçınacağız. Derdimiz şeffaf belediyecilik anlayışıyla Pamukkale’ye hizmet olacak. Aynı güneşi, havayı ve toprağı paylaştığımız insanlar ile barış içerisinde kardeşçe yaşamanın arzusundayız” dedi.

banner935
Yorumlar (0)