Türk Hukuk Enstitüsü Derneği’nden Ülkü Ocaklarına Ziyaret

Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Denizli Şubesi Başkanı Yusuf Garip ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Murat Aydınlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SİYASET 18.01.2020, 12:20 18.01.2020, 12:35
Türk Hukuk Enstitüsü Derneği’nden Ülkü Ocaklarına Ziyaret
banner930

Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Denizli Şubesi Başkanı Yusuf Garip ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Ülkü Ocakları Başkanlığına yaptığı ziyarette Murat Aydınlı ve ülkücü gençlerle bir araya geldi. Denizli’yi ve gençlerin geleceği hakkında karşılıklı bilgi alışverişi yapıldıktan sonra, Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Aydınlı, projeleri hakkında bahsetti. Aydınlı, "Ülkü Ocakları, milli şahsiyet yetiştirmekten başka bir gayesi olmayan köklü bir eğitim yuvasıdır. Ülkü Ocaklarında verilen mücadele kutlu bir davanın hak sahiplerinin mücadelesidir” dedi.

“Başarılı bir dönem diledi”

Yusuf Garip, Ülkü Ocakları’nın gençlere milli şuur ve ahlakı aşılayan eşsiz bir yuva olduğunu söyleyerek, davada sancak taşıma sırasının Murat Aydınlı’ya geldiğini ifade etti. Garip, “İnanıyorum ki o da kendisine yüklenen bu ulvi sorumluluğun hakkını fazlasıyla verecektir. Başkanımıza yeni vazifesinde başarılar diliyor, gençlerimizin milli bir istikamet doğrultusunda yürümesi sürecine bizlerin de elimizden gelen katkıyı sağlayacağımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir