Benzine İndirim Geliyor Benzine İndirim Geliyor

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörlüğünün sözleşmeli personel alımı ilanı, Resmi Gazete'de yayımlandı. İlanda, üniversitenin çeşitli birimlerine 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4'üncü maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2. maddesine göre  2022 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 71 sözleşmeli personel alacağı belirtildi.

PAÜ'nün Merkez Kampüsü ile hastane ve ilçelerdeki birimlerinde istihdam edilmek üzere alınacak sözleşmeli personeller Röntgen Teknisyeni (1), Sağlık Teknikeri (1), Diğer Sağlık Personeli (1), Sağlık Fizikçisi (1), Spor Uzmanı (1), Mühendis (5), Teknisyen (7), Büro Personeli (1), Destek Personeli (21), Koruma ve Güvenlik Görevlisi (32) ünvanlarında olup istenen KPSS puanları en az 50 ile 70 arasında değişiyor.

BAŞVURULAR BUGÜN BAŞLADI

Başvurular Üniversitenin Kınıklı yerleşkesinde yer alan Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Şahsen başvuru yapamayacak adaylar noter vasıtasıyla verecekleri vekâlet ile başvuru işlemi yapabileceklerdir. (Koruma ve Güvenlik Görevlisi hariç)

Bugün başlayan başvurular 14 Eylül 2023 mesai bitimine kadar devam edecek. Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanına başvuracak adaylar ilan tarihi itibariyle Üniversite kampüsü içinde bulunan MEDİKO sağlık biriminden alınacak boy ve kiloyu gösterir sağlık raporunu başvuru esnasında ibraz edecekler. Şahsen başvuruya gelmeden önce “https://pbs.pusula.pau.edu.tr/basvuru/ onlinebasvuru.aspx” adresinden çevrimiçi (online) başvuru yapılması gerekiyor.