Sarayköy Belediye Başkanlığı görevini 10 yıldan bu yana yürüten Ahmet Necati Özbaş, 31 Mart'ta yapılacak mahalli idareler seçiminde 3. dönemi için yeniden aday gösterildi. Basına röportaj veren Özbaş, samimi açıklamalarda bulundu. Siyasete hiçbir zaman bir ideoloji olarak bakmadığını, hizmet anlayışı çerçevesinde tanımladığını belirten Başkan Özbaş, Sarayköy Belediye Başkanlığı’nın kendisi için en değerli görev olduğunu ifade etti.

Başkan Özbaş Sarayköy Sevgi̇si̇ni̇ Anlatti (7)

Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

“DİĞER ADAYLARA DA BAŞARILAR DİLEDİ”
Yerel seçimlere kısa bir zaman kaldığını belirterek, seçimin centilmenlik içerisinde geçmesini temenni eden Belediye Başkanı Özbaş, “Sarayköy’ün kardeşliğine ve hoş görüsüne yakışan bir seçim olsun isterim. Düğün ve şölen havasında bir seçim atmosferimiz olsun. İlçemiz için ‘bende varım’ diyerek başvuran kardeşlerime, arkadaşlarıma, siyasi partilere başarılar diliyorum. Yolları açık olsun. Kazanan Sarayköy olsun” diye konuştu.

Başkan Özbaş Sarayköy Sevgi̇si̇ni̇ Anlatti (5)

“HAYATIMDAKİ EN PAHA BİÇİLMEZ ŞEY İLÇEME HİZMET ETMEK”

Doğup,  büyüdüğü Sarayköy’e hizmet etmenin hayatındaki en paha biçilmez onur, mutluluk ve gurur olduğunu belirten Özbaş, “Memleketime hizmet etmek benim için paha biçilemez. Başkanlık dönemimin tamamında hep Sarayköy halkımızla bir arada olduk. Adaylık süreci veya başkanlık dönemi fark etmiyor! Hr daim vatandaşımızla diyalog içindeyim. Benim için sokak, mahalle, köy, kasaba, kahvehane, esnaf ziyaretleri en güzel anlarım. Dışarda vatandaşlarımızın yanında olmak onların taleplerini, şehrimizin ihtiyaçlarını onlardan duymak; bazen hasbihal etmek, bazen futbol konuşmak, bazen çocukluğumuzu konuşmak,bir esnafla geçmişi yâd etmek, beni mutluve motive eden anlarımız. Sokağın nabzı çok güzel. Vatandaşlarımızla hem hal oluyoruz. Tabi şikayetler, talepler, sorunlarda bize geliyor. O anda çözüyoruz. En doğru alan olduğunu düşünüyorum. Benim odamın kapısı da hep açıktır. Hiçbir zaman kapatmam. Biz halkın içinden halkın belediye başkanıysak burası halkın yeri” dedi.

Başkan Özbaş Sarayköy Sevgi̇si̇ni̇ Anlatti (2)

“BU GÖREVİ ASLA UNUTAMAM”
Sarayköy halkının her daim desteğini  gördüğünü belirten Özbaş, “Vatandaşlarımız siyasi bir ayrım yapmadan beni desteklediler. Beni hep bir yerde gördüler. ‘Bu yerel bir seçimdir. Kişi öndedir, hizmetler öndedir. Vizyon öndedir’ diye baktılar. Bende bu sorumluluk ve mesuliyet ile hareket ettim. Sarayköy’de 10 yılda hemşehrilerimizin desteğiyle o kadar güzel işlere imza attık ki… Başardık! Sarayköy’ü ön plana koyan vizyon işler yaptık. Sarayköy konuşulur oldu. Benim heyecanımı ve mesuliyetimi canlandıran hep bu oldu. Bu yükümlülüğü, sorumluluğu asla unutamam. Bu görevi asla unutamam. Hep başımın üzerindedir. Bundan sonra verselerde vermeselerde başımın üzerindedir. Her türlü karara saygılıyız” dedi.

Başkan Özbaş Sarayköy Sevgi̇si̇ni̇ Anlatti (1)

“KAZANAN SARAYKÖY OLSUN”
Ortak sevdanın Sarayköy olduğuna vurgu yapan ve tüm ilçe başkan adaylarına başarılar dileyen Özbaş, “Bu yüke omuz vermek, bende varım demek, bende bu şehrin yönetimine talibim demek önemli bir cesarettir zaten. Tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Hepsine başarılar diliyorum. Şunu yapalım ortak sevdamız Sarayköy olsunve hep beraber yürüyelim. Gerekirse Sarayköy’de bu yürüyüşü beraber yapalım. Görüştüğümüzde sarılalım. Sarayköy’ün barışına, kardeşliğine, hoş görüsüne yakışan bir seçim olsun isterim. Bu şehir kardeşliği, barışı ve dostluğu hak ediyor. Bütün başvuran kardeşlerime, arkadaşlarıma, siyasi partilere başarılar diliyorum. Yolları açık olsun. Kazanan Sarayköy olsun” dedi.
Başkan Özbaş Sarayköy Sevgi̇si̇ni̇ Anlatti (4)

Başkan Özbaş Sarayköy Sevgi̇si̇ni̇ Anlatti (3)